ONE BRAIN * REGRESE 

Kineziologie One Brain

Jsme duše a ke svému projevu ve hmotě používáme fyzické tělo a psychiku osobnosti, ale někde, většinou v hluboké minulosti, mohlo dojít k bolestnému prožitku a následkem toho dnes duše není celistvá.

Zadní část hemisfér si pamatuje stresové zážitky a odděluje nás od našeho vědomého myšlení. "Blokující zážitky" uložené ve vědomí, podvědomí a na buněčné úrovni (patří sem i "zděděné nemoci a zvyky po předcích") způsobí zablokování energetického proudění na mozkové úrovni a následně pak i na příslušné části těla. Tento stav nám nadále umožňuje pouze reagovat, ne však konstruktivně myslet. Zmocňuje se nás pocit bezmocnosti, bezvýchodnosti, ztrácí se naše tvůrčí logika a nejsme schopni adekvátně jednat tzv. "s nadhledem". Opakujeme při tom stále stejné staré destruktivní a neproduktivní reakce.

Metoda slouží k určení příčiny stresu, jeho uvolnění a k navození přirozeného toku energie v organismu.

Nejčastější stresy pochází z období:

  • genetická zátěž po předcích
  • početí - nechtěné děti, znásilnění
  • těhotenství - prožívá-li matka smutek, strach, cítí se opuštěná, užívá léky či požívá alkohol
  • porodu - pocity odloučení od matky, prudké světlo porodního sálu, škrcení pupeční šňůrou a jiné komplikace při porodu, zklamání díky očekávání opačného pohlaví
  • a život jde dál: školka, hospitalizace, narození sourozence - žárlivost, úmrtí, vstup do 1. třídy, rozvod nebo nesoulad v rodině, havárie, úraz ...
  • současný "nápor" na uvědomění si sebe sama!!!

Konzultace

Po celou dobu konzultace, cca dvě až tři hod., kineziologií One Brain je kladen důraz na vědomou činnost a prožívání klienta. V žádném případě se nejedná o hypnózu.  V roce 2022 se většině klientů čistí už tolik záležitostí jejich života, že odblok probíhá i čtyři hodiny.

© 2020 Sofia Poláková,  mob.: 725876399
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!